O firmie

Jest nam bardzo miło, że nas znalazłeś.

Dzięki wieloletniej współpracy z firmami z polski i zagranicy zdobyliśmy duże doświadczenie i staliśmy się specjalistami w branży malowania oznakowań poziomych i pionowych. Od wielu lat współpracujemy z największymi podmiotami z branży motoryzacyjnej, spożywczej oraz zarządcami nieruchomościami. Nasz zespół jest gotowy do współpracy.

Łatwo osiągalni

Nasza firma jest zlokalizowana w okolicach Wrocławia, dysponujemy serwisem 24/h, 356 dni w roku, co oznacza, że zawsze jesteśmy w zasięgu Twojej ręki. Dzięki elastyczności jesteśmy w stanie wykorzystać przerwę technologiczną Twojej firmy w celu wykonania usługi, jeśli to konieczne pracujemy również w weekendy, święta oraz dni wolne od pracy.

Rzetelni

Twoje zlecenie zawsze będzie naszym priorytetem.
Nawet do najmniejszego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem.

Transparentni

Nie ma żadnych ukrytych kosztów!
Cena usługi jest realną kwotą jaką zapłacisz. Wszystkie koszty będą uwzględnione w umowie.

Poznaj nasze najmocniejsze strony...

Profesjonalny serwis

Nasz zespół zaprojektuje, doradzi i wykona oznakowanie poziome twojej firmy. Dysponujemy serwisem 24/h, 356 dni w roku i zawsze jesteśmy w zasięgu Twojej ręki.

Bogata Oferta

Stosujemy tylko i wyłącznie nowoczesne metody malowania oznakowań poziomych hal produkcyjnych, parkingów wielopoziomowych oraz magazynów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Obsługa klienta

Pracujemy dla Ciebie cały i zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz pytania to napisz lub zadzwoń. Nasz przedstawiciel chętnie odpowie.

Jacy jesteśmy

LineTechnic to innowacyjne rozwiązania malowania linii poziomych. Idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze.